Saulę kontroliuojantys stiklo paketai


Saulės energijos laidumą mažinti gali šių rūšių stiklo paketai:

SUNsaule2 SKP - stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant saulės energijos laidumą mažinančius stiklus.
Tinkami gyvenamuosiuose ar viešosios paskirties pastatuose, kur keliami reikalavimai ne tik šilumos energijos taupymui, bet ir saulės kontrolei.
Modernių pastatų sienas vis dažniau keičia stiklo fasadai. Kuo didesni įstiklinimo plotai pastate, tuo didesnė įtaką jo eksploatacijai turi įstiklinimo savybės. Be vizualinės išvaizdos pagrindinės stiklo paketus charakterizuojančios savybės yra šilumos perdavimo koeficientas, šviesos laidumas ir saulės energijos sulaikymas.
Norint sukurti jaukią bei patogią aplinką, tokiems pastatams reikia ne tik šiltų, bet ir šviesai laidžių bei apsaugančių nuo saulės  energijos stiklo paketų. Šių savybių efektyvumo lygį nusako šviesos laidumo (LT) ir saulės faktoriaus (SF) santykis. Kuo jis artimesnis 2, tuo stiklas efektyvesnis, t.y. į pastato vidų patenka daugiau šviesos ir patalpos maksimaliai apsaugomos nuo saulės energijos.

 

saule3Stiklo paketai SUN / REFLECT. Išorinis funkcinis stiklas skaidrus arba tonuotas ir yra padengiamas specialiomis šviesos bei saulės energiją atspindinčias dangas.   
saule6
Stiklo paketai  SUN / COLOUR. Tonuotas masėje funkc. stiklas suteikiantis galimybę pasirinkti norimą atspalvį ir dėl absorbcijos mažinantis saulės energijos patekimą į patalpos vidų.

Kontaktai

UAB "Klaipėdos artelė"
  • Liepų 81-8, Klaipėda LT-92195

artele

  • Įm.kodas 301126827
    PVM kodas LT 100003493217
  • +370 46 311635
  • +370 685 17557
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mūsų partneriai