• set1 image3
  • set3 image3
Plastikiniai langai Klaipėda, langų remontas, plastikinės durys, stiklo paketai, balkonų stiklinimas Klaipėdoje, langų gamyba.


Mes nesiekiame pasiūlyti jums pigiausio gaminio, mes galime
PASIŪLYTI JUMS KOKYBIŠKĄ GAMINĮ UŽ GERĄ  KAINĄ!
Plastikiniai langai ir durys.

UAB “Klaipėdos artelė” tiekia plastikinius langus Klaipėdoje, kuriems gaminti naudojamos moderniausios šių laikų plastiko gamybos technologijos, užtikrinančios jog Jūsų namuose bus ne tik šilta ir jauku, bet bus sulaikomas ir iš gatvės sklindantis triukšmas. Šie gaminiai pasižymi itin lengva jų priežiūra ir klientų puikiai įvertintu ilgaamžiskumu. Mes, atsižvelgdami į Jūsų porekius (dizainą, atidarymo būdą, profilio spalvą), pasiūlysime Jums patogiausią sprendimą. Mūsų langai - kokybiškiausi plastikiniai langai Klaipėdoje.

Stiklo paketai.
Šiuolaikinėje architektūroje stiklas naudojamas siekiant pabrėžti modernumą. Stiklo paketai būna vienkameriniai (2 stiklai) ir dvikameriniai (3 stiklų). Mes Jums galime pasiūlyti ne tik standartinius stiklo paketus, bet ir šilumą izoliuojančius, kontroliuojančius saulės spindulius, arba, esant poreikiui, net ir atsparius dideliai jėgai (smūgiams) stiklo paketus.
Stiklo paketai Klaipėdoje.

Stiklinimas, balkonų stiklinimas. 
Balkonų stiklinimo sistemos ir  stiklo paketai sukurs papildomą uždarą erdvę Jūsų namuose, kurioje ištisus metus bus šilta ir kurioje galėsite mėgautis už lango sukuriamu vaizdu. Kvalifikuoti specialistai įsiklausę į užsakovo norus atliks šiuos darbus. Balkonų stiklinimas leidžia taupyti šilumą, taip pat sulaiko apie 20 proc. išorės garso. Mes galime pasiūlyti tinkamiausią balkono stiklinimo variantą išgirdę jūsų pageidavimus. 
Balkonų stiklinimas Klaipėdoje.

“Klaipėdos artelė” langų gamyba.
Gaminame išskirtinės kokybės plastikinius langus ir sulaukiame tik palankiausių mūsų gerbiamų klientų įvertinimų. Puikiai šilumą sulaikantys langų profiliai gaminami pagal Jūsų poreikius, galimi įvairaus storio bei spalvų variantai. Gamyba vyksta naudojant tik pažangiausias technologijas kurios leidžia Jums pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.
Langų gamyba Klaipėdoje.

Langų remontas Klaipėdoje.
Jei pastebėjote, jog Jūsų plastikiniai langai nebeatlieka savo pradinių funkcijų arba prireikus atlikti techninę langų profilaktiką, drąsiai kreipkitės į mūsų "Klaipėdos artelė" kolektyvą.
Langų remontas Klaipeda.


UAB „Klaipėdos artelė“ –    nuo 2007 metų plastikinių langų ir durų rinkoje sėkmingai dirbanti įmonė, subūrusi aukščiausios kvalifikacijos  specialistus.
_

 

Langus galite pirkti ir išsimokėtinai, daugiau informacijos rasite nuorodoje (spausti čia).

 ___________________________________________________________________________

plastikiniai langai klaipedojeLIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTERIJA  
Suteikia teisę atlikti statinio statybos darbus (Nr. 6506).

 

  • Statinių kategorijos: ypatingi statiniai.
  • Statinių grupės:  gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.
  • Statybos darbų sritys: apdailos darbai (langų ir durų blokų montavimas).

Atestatas išduotas 2013 m.vasario mėn. 26 d..
Pirmą kartą išduotas 2011 m. kovo 4 d.

Kontaktai

UAB "Klaipėdos artelė"
  • Liepų 81-8, Klaipėda LT-92195

artele

  • Įm.kodas 301126827
    PVM kodas LT 100003493217
  • +370 46 311635
  • +370 685 17557
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mūsų partneriai